Saapuvat ja lähtevät laivat

Päivitetty 19.10.2021 20:08:05
Saapumisaika Laiva Varustamo Satama Terminaali
19.10.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
20.10.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 02:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
20.10.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 09:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
20.10.2021 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
20.10.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.10.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
20.10.2021 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
20.10.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
20.10.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
20.10.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.10.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
21.10.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
21.10.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 09:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
21.10.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.10.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
21.10.2021 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
21.10.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
21.10.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.10.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
22.10.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 06:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2021 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
22.10.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 09:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
22.10.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.10.2021 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
22.10.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
22.10.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 13:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
22.10.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 20:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
23.10.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 09:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
23.10.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
23.10.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.10.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
23.10.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 09:30 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
24.10.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
24.10.2021 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
24.10.2021 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
24.10.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 18:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
24.10.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 18:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
24.10.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
25.10.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 00:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
25.10.2021 02:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
25.10.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 09:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
25.10.2021 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
25.10.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
25.10.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
25.10.2021 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
25.10.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
25.10.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
25.10.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
26.10.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 02:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
26.10.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 09:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
26.10.2021 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
26.10.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
26.10.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
26.10.2021 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
26.10.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
26.10.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
26.10.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
Päivitetty 19.10.2021 20:08:05
Lähtöaika Laiva Varustamo Kohdesatama Terminaali
19.10.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
19.10.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
19.10.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
20.10.2021 02:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
20.10.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.10.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
20.10.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
20.10.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 17:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
20.10.2021 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
20.10.2021 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
20.10.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
20.10.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
20.10.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
20.10.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
21.10.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.10.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
21.10.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
21.10.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 17:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
21.10.2021 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
21.10.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
21.10.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
21.10.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
21.10.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
22.10.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 07:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
22.10.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
22.10.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 14:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
22.10.2021 17:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
22.10.2021 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
22.10.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
22.10.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 21:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
22.10.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
22.10.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
23.10.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
23.10.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 17:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
23.10.2021 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
23.10.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
23.10.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
24.10.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
24.10.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 15:30 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
24.10.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
24.10.2021 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
24.10.2021 19:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
24.10.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
24.10.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
24.10.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
25.10.2021 01:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
25.10.2021 02:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
25.10.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
25.10.2021 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
25.10.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
25.10.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 17:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
25.10.2021 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
25.10.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
25.10.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
25.10.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
25.10.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
26.10.2021 02:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
26.10.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
26.10.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
26.10.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
26.10.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 17:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
26.10.2021 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
26.10.2021 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
26.10.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
26.10.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
26.10.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.